KTSK Tanıtım Videosu

Bağlarbaşı Korusu Spor Tesisleri

Koşu ve Yürüyüş Parkurları

Koru içerisinde 1.400 ve 750 metre uzunluklarında iki parkur bulunmaktadır. Bahar ve yaz aylarında ana iki yolun dışında alternatif yürüyüş parkurları da kullanılabilir. Şehrin içinde ama şehirden uzak bir ortamda sporun tadını çıkarabilir ve tesisimizde hoş vakit geçirebilirsiniz.

Arama Kurtarma

KTSK bünyesinde Koç Topluluğu şirketelerinin eğitim aldığı büyük bir eğitim parkuru bulunmaktadır. Koç Holding personeli tarafından oluşan eğitmen kadrosu şirketlerimize belirli zamanlarda eğitimler vermektedir.

Ford Otosan Arena

 Koru içerisinde yer alan Çok Amaçlı Spor Salonumuz hem basketbol hem de voleybol oynamaya uygundur. Salonumuzun saatlik kirası Koç Topluluğu çalışanları için 150 TL, Koç Topluluğu çalışanı olmayan kişiler için ise 175 TL'dir.      

Tüpraş Büyük Halı Saha

72x34 metre ebatlarındaki sahamız 16 kişiliktir. Saha zemini yenilenmiş olup 60 mm’lik suni çim, siz futbol severlerin hizmetine sunulmuştur.   Halı sahamızda 2 küçük ve 2 büyük olmak üzere toplam 4 adet soyunma odası mevcuttur. Koruya gelen misafirlerimiz içinde sahamızda 100 kişilik portatif tribün bulunmaktadır. Gelen misafirlerimiz araçlarını rahatlıkla koru içerisinde bulunan otoparkımıza park edebilirler. Sahamızı 09:00 – 24:00 saatleri arasındaki zamanlarda kiralayabilirsiniz.          

Otokar Tenis Kortu

Koç Topluluğu Spor Kulübü Bağlarbaşı Korusu’nda 2 adet ısıtmalı, normal müsabaka standartlarında tenis kortu bulunmaktadır. Kortlardan faydalanmak için info@ktsk.com.tr mail adresiyle irtibata geçebilirsiniz.    

Küçük Halı Saha

32x18 metre ebatlarındaki sahamız 8 kişiliktir. Saha zemini yenilenmiş olup 65 mm’lik suni çimde oynayabilirsiniz. Halı sahamız için 1 adet soyunma odası mevcuttur. Gelen misafirlerimiz araçlarını rahatlıkla koru içerisinde bulunan otoparkımıza park edebilirler. Sahamızı 09:00 – 24:00 saatleri arasındaki zamanlarda kiralayabilirsiniz.                    

Seramik Atölyesi

Seramik derslerimiz idari bina içerisinde bulunan küçük odalardan oluşmuş atölyede, çalışmalarına  Cumartesi günleri devam etmektedir. Küçük bir seramik fırını da bulunan atölyede Eylül-Mayıs ayları arasında eğitim verilmektedir.

Stüdyo

Zumba, Pilates, Aikido ve Temel Eğitim Jimnastik derslerimizin yapıldığı stüdyomuzda hafta sonu ve hafta içi faaliyetler yapılmaktadır. 120 m2 alan içerisindeki stüdyomuzda soyunma odaları ve duşlar mevcuttur. Zemin kısmı tamamen parke olan ve etkinliğe göre zemini değişen stüdyonun bir tarafı tamamen ayna ile kaplı olup önünde ikili barlar mevcuttur.

Outdoor Fitness

Korumuz içerisinde büyük halı sahamızın arka tarafında yer alan outdoor fitness alanımız ile hem sağlıklı hem de dinç bir bedene sahip olabilirsiniz.

Koç Topluluğu Spor Kulübü © 2012