• SALı24Nisan 2018
 • ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞLENCE DOLU YAZ KAMPI BAŞLIYOR!

  Yeni arkadaşlar edinirken, keyifli spor ve sanat aktiviteleri deneyimleme fırsatı bulacakları yaz kampımız,7-12 yaş gurubu öğrencilerimize eşsiz koru ortamında eğlenceleri oyunlar oynama fırsatı sunuyor.

  1.Dönem : 18-29 Haziran

  2.Dönem : 2-13 Temmuz

  3.Dönem : 16-27 Temmuz

  4.Dönem : 30 Temmuz-10 Ağustos

  Aktiviteler

  Drone Eğitimi, Mad Science, Perküsyon, Golf, Kayak Simülasyonu, Koç müzesi gezisi, Tenis, Karaoke, Seramik, Ebru sanatı, Futbol, Masa tenisi, Voleybol, Basketbol, Florbol , Oryantiring, Tressure Hunt, Badminton

  Her dönemin son haftasında Tüm öğrencilerin katılacağı Su Savaşı çocuklarımız için eşsiz bir keyif sunmaktadır.

  Yaz kampımız sabah 09:00 /16.30 arasına planlanmış olup, servis hizmetti ek ücret dahilinde sunulmaktadır.

  ÜCRET BİLGİSİ;

  Topluluk Çalışanları ailelerin çocukları için : 1.000 TL

  Topluluk Çalışanı dışındaki ailelerin çocukları için: 1.320 TL

  Ödeme bilgisi;

  İkişer haftalık kamp ücretini ister Yapı Kredi kredi katı ile üç taksite, mail order formunu doldurup paylaşarak, isterseniz aşağıda yer alan hesap bilgilerimize havale veya EFT yolu ile yapabilirsiniz.

  Yaz okulumuza kayıt olmayak isteyen çocuklarımız için aşağıda yer alan kayıt formunu eksiksiz doldurulması ve info@ktsk.com.tr mail adresine iletilmesi gerekmektedir.

  Yaz okulumuza katılacak kardeşler için %5 indirim uygulanacaktır.

  Yaz Okulu Kayıt Formu

  Ödemeleri ister aşağıda yer alan mail order formu ile yapabilirsiz veya yine aşağıda yer alan hesap numaralarımız aracılığıyla tarafımıza iletebilirsiniz.

  Mail Order Formu

  UNVAN KOÇ TOPLULUĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
  BANKA YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.
  ŞUBE NAKKAŞTEPE
  IBAN TR10 0006 7010 0000 0090 3335 93

  Kayıt olan çocuklarımızın yukarıda belirtilen Koç Müzesi gezisi ve Kayak Simülasyonuna katılmaları için velilerinden aşağıda yer alan izin belgesi eksiksiz olarak doldurulup kayıt formu ve ödeme bilgisi ile birlikte tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.

  Veli İzin Belgesi

  Çocuklarını yaz okulumuza kayıt ettirmek isteyen velilerimiz, kayıt formu, ödeme dekontu veya mail order formu ile müze gezisi izin belgelerini eksiksiz doldurulmuş halde info@ktsk.com.tr mail adresi ile paylaşmaları gerekmektedir. Eksik bilgisi olan çocuklarımızın kayıtları tamamlanmayacaktır. Tüm belgeleri ile birlikte ödemesi de tarafımıza iletilen çocuklarımızın kayıtları tamamlanmış olacaktır.

  Yaz okullarımıza kayıt olmak veya daha detaylı bilgi almak için info@ktsk.com.tr mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Tüm çocuklarımızı eğlenceli bir yaz geçirmek için Koru’ya bekliyoruz.

Koç Topluluğu Spor Kulübü © 2012