• PAZARTESI29Ocak 2018
 • KORU’DA GO DERSLERİ

  Dünyanın en eski zeka ve strateji oyunu olan ”GO” artık Koru’da! 

  Go Nedir? 

  Go 4.000 yıllık geçmişi olan klasik bir strateji oyunudur. Kuralları basittir ancak bilinen en karmaşık oyunlardan biridir. Bunun en önemli nedeni çok sayıda olasılık barındırmasıdır. Uzak Doğu’da 24 saat yayın yapan Go televizyonları, 4 yıllık fakültesi, haftalık gazeteleri ve yılda birkaç milyon dolar kazanan profesyonel oyuncularıyla kendi şahsına münhasır bir yere sahiptir. 

  Go’da amaç rakipten daha geniş bir alanı ele geçirmektir. Bu amaca giderken olabildiğince güçlü hesaplama yapabilmeli ancak aynı zamanda esnek ve dengeli olmayı da öğrenebilmek gerekir. Go dikkat, sabır, hesaplama yeteneği, problem çözme becerileri gibi birçok konuda insanı geliştirir ve zihni canlı tutar. Go ayrıca geleneğinin bir parçası olarak oyuncuya tevazuyu, rakibe saygıyı ve birlikte gelişmeyi öğretir.

  Go oyunu dersleri her salı günü saat 19:30’da KTSK Bağlarbaşı Korusu’nda yapılacaktır. 

  Derslerimizin aylık ücreti Topluluk çalışanları için 220 TL, Topluluk çalışanı olmayan katılımcılar için 275 TL’dir.

  Go oyunu dersleri için minimum 6, maksimum 20 kişilik kontenjan olacaktır. 6 kişilik minimum katılım sağlanmaması durumunda derslerimiz iptal edilecek veya ileri bir tarihe ertelenecektir.

  Derslerimize katılmak isteyen kişiler Go Oyunu Kayıt Formu‘nu eksiksiz doldurup, aylık ücreti aşağıdaki hesap bilgilerine iletebilirler. Eksiksiz doldurulan kayıt formunu ve ödeme dekontunu info@ktsk.com.tr mail adresi ile paylaşan katılımcıların kayıtları tamamlanacaktır.

  Hesap Bilgileri

  KOÇ TOPLULUĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
  YKB NAKKAŞTEPE ŞUBESİ ( 930 )
  HESAP NUMARASI 90 333593
  İBAN: TR10 0006 7010 0000 0090 3335 93

  Her salı günü düzenlenecek Go Oyunu derslerimize sizleri de bekliyoruz.

Koç Topluluğu Spor Kulübü © 2012