• SALı25Aralık 2018
 • İSTİNYE’DE YETİŞKİN JİMNASTİK ANTRENMANLARI BAŞLIYOR!

  Koç Topluluğu Spor Kulübü olarak 2019 yılında Yetişkin Jimnastik Antrenmanları düzenliyoruz.

  Yetişkin Jimnastik Antrenmanları, farklı bir spor denemek isteyen kişiler için yeni bir fırsat sunuyor. Kendinizi çeşitli etkinlik ve egzersizlerde test edebilir, gücünüzü, esnekliğinizi ve vücut kontrolünüzü geliştirebilirsiniz. Bu gelişim sayesinde sporun diğer dallarını da deneyebilir ve performansınızı artırabilirsiniz.

  İster jimnastikteki ilk adımlarınızı atmak, isterseniz de spora tekrar dönmek için Yetişkin Jimnastik Antrenmanları tüm Topluluk çalışanlarımızı bekliyoruz.

  Antrenmanlarımız Koç Üniversitesi İstinye Kampüsü Spor Salonu’nda yapılacaktır. İlk antrenmanlar 5 ve 6 Ocak tarihlerinde yapılacaktır.

  Her cumartesi ve pazar saat 15:00-16:00 arası düzenlenecek antrenmanlarımız aylık ücreti Topluluk çalışanları için 230 TL, Topluluk dışından katılacaklar için 285 TL’dir.

  Katılımcıların kayıt olabilmeleri için kayıt formunu eksiksiz doldurmaları ve aylık ücreti KTSK hesap bilgilerine iletmeleri gerekmektedir. Kayıt formu ve hesap bilgisi bilgilerini info@ktsk.com.tr mail adresiyle irtibata geçerek isteyebilirsiniz.

Koç Topluluğu Spor Kulübü © 2012