• ÇARşAMBA19Temmuz 2017
 • KORU’DA ANTRENMAN AMSTERDAM’DA MARATON

  Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Amsterdam’da maraton için geri sayım başladı. 15 Ekim Pazar günü olacak olan maraton 3 kategoride gerçekleşecektir. 8k, yarı maraton ve maraton kategorilerinde gerçekleşecek Amsterdam maratonu için Koru’da antrenmanlarımız devam ediyor.

  KTSK Bağlarbaşı Korusu’nda gerçekleştirdiğimiz koşu antrenmanlarımıza katılıp, Amsterdam maratonuna hazırlanabilirsiniz. Koşu koçumuz Ozan Demir eşliğinde gerçekleşen antrenmanlarımıza ister daha önce hiç koşmamış olun, ister yarışlara hazırlanıyor olun katılabilirsiniz.

  Salı ve Perşembe günleri 19:30’da, Cumartesi ve Pazar 08:30’da yapılan antrenmanlarımıza tüm Topluluk çalışanlarımız katılabilir. Koşu antrenmanlarımıza ve Amsterdam maratonuna katılım durumu veya bilgi almak için info@ktsk.com.tr mail adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Amsterdam maratonu ile ilgili info mailimize iletilen mailler Setur ekibi tarafından geri dönüş yapılacaktır. 

  Katılım kontenjanla sınırlı olacak olup, maratona katılacaklar için gerekli kayıt, ulaşım ve konaklama masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır. Amsterdam’a ulaşım ve orada konaklama konusunda Setur ekibi size dönüş yapacaktır. Maratona kayıt konusunda ise KTSK ekibinden dönüş sağlanacaktır.

  Amsterdam maratonu için son başvuru tarihi 1 Eylül Cuma günüdür.

  Tüm Topluluk çalışanlarımızı Koru’da antrenmanlara ve Amsterdam’da maratona bekliyoruz.

Koç Topluluğu Spor Kulübü © 2012