Oturum Aç
25 Haziran 2020

BAĞCIKLARINIZI BAĞLAYIN! 5 KM HAREKET ETMEYE HAZIRLANIN!

Pürsu ve KTSK ile günde en az 5 KM hareket ediyoruz!

25 Haziran - 5 Temmuz tarihleri arasında günde en az 5 KM mesafe katederek 2 adet Apple Watch Series 3 Akıllı Saat, 5 adet Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik ve 10 adet 100 TL'lik Boyner Hediye Çeki ödüllerinden birini kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken pursuailesi ve koctoplulugusporkulubu Instagram hesaplarını takip ederek, günde en az 5 KM mesafe katettiğinizi gösteren ekran paylaşımını Instagram hikayenizde paylaşmak.

Paylaşımlar sırasında #iyileşeceğiz ve #HerYerdeFitKal hashtaglerini kullanmayı, pursuailesi ve koctoplulugusporkulubu Instagram hesaplarını ve meydan okuduğunuz arkadaşınızı etiketlemeyi unutmayın.

Yukarda belirtilen tarihler arasında kişiler ne kadar çok gün paylaşım yaparlarsa, çekilişimize isimleri paylaşım yaptıkları gün sayısı kadar eklenecektir. Her bir paylaşım bir çekiliş hakkı demektir.

Yarışmamız herkese açık olacaktır. Yarışmamız sonucunda kazananlar koctoplulugusporkulubu Instagram hesabı üzerinden 6 Temmuz günü saat 17:00'da açıklanacaktır.

Paylaşımlarınızın gözükmesi için hesabınızın açık olması gerekmektedir. Aksi durumda paylaşımlarınız görünmeyecektir.