Oturum Aç
22 Mayıs 2020

Fitbit İle Günde En Az 5.000 Adım Atıyoruz!

Fitbit ile her gün en az 5.000 adım atıyoruz! 26 Mayıs - 7 Haziran Pazar günleri arasında Fitbit uygulamasını indirerek günde en az 5.000 adım atan kişiler arasında çekilişle Fitbit Versa Lite ödülü kazanan 5 kişiden biri olabilirsiniz.  

Tek yapmanız gereken, Fitbit uygulamasını kullanarak her gün en az 5.000 adım atmak, KTSK ve Bilkom Instagram hesaplarını takip etmek ve fitbit, iyileşeceğiz, heryerdefitkal hashtaglerini kullanarak paylaşımlarınızı Instagram hesaplarınızdan yapmak.

7 Haziran günü sonlanacak kurgumuzun sonunda çekilişle 5 kişinin Fitbit Versa Lite kazanma şansı olacaktır. Her paylaşım için paylaşım yapan kişilerin ismi çekilişe dahil edilecektir. Ne kadar çok paylaşım yaparsanız o kadar kazanma şansınız artacaktır.
 

Fitbit Hakkında

 Fitbit, giyilebilir teknoloji ürünlerini dünya genelinde 100’den fazla ülkede ve 39.000 perakende mağazasında tüketiciyle buluşturmakta… Fitbit’in öne çıkan ve dünyanın en iyi sensörlerine sahip ürünleri, egzersiz verilerinizi en iyi şekilde algılıyor ve analiz ediyor. Spor ve sağlık odaklı ürünleri çok sevilen uygulaması ile kullanıcıları spora ve sağlıklı yaşama teşvik ediyor.

Kullanıcının sağlığına odaklanan Fitbit’in, uyku skoru, kalp hızı izleme, otomatik egzersiz tanıma, kardiyo skoru, hedef tabanlı egzersiz modları, hareket etme hatırlatıcısı gibi özelliklere sahip cihazları iOS ve Android platformlarıyla uyumlu çalışıyor. Fitbit ürünleri, uzun pil ömrü ve suya dayanıklılık gibi teknolojik özellikleri ve performanslarının yanı sıra renkli ve şık görünümleriyle de dikkat çekiyor.

Fitbit Premium 90 Gün Boyunca Ücretsiz Deneme Sunuyor!

Fitbit, kullanıcılarını desteklemek ve içinde olduğumuz zor günlerde insanların evde aktif kalmasına yardımcı olmak için Fitbit uygulamasında 40 yeni Premium içerik sunuluyor. Buna ek olarak, Fitbit Premium’a yeni üye olanlar, uygulamayı 90 gün boyunca ücretsiz deneyebiliyor. Deneme süresince kişiselleştirilmiş sağlık bilgileri, rehberlik, gelişmiş uyku araçları, özelleştirilmiş programlar ve barre3, Daily Burn, obé fitness, Physique 57, POPSUGAR ve Yoga Studio: Mind & Body gibi 200’den fazla çalışmaya erişilebiliyor.