Oturum Aç
07 Ekim 2021

43. İSTNABUL MARATONU'NA KOŞU ANTRENMANLARIYLA HAZIRLANIYORUZ!

Büyük maratona 1 ay kaldı!

​Koşu antrenmanlarımız, 43. İstanbul Maratonu'na hazırlanacak çalışma arkadaşlarımız için başlıyor.

Hedefin ne olursa olsun, KTSK koşu antrenmanları ile hedefine ulaşman artık çok kolay. Ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz antrenmalarımıza katılarak, maratondaki hayallerine bir adım daha yaklaşabilirsin.

Antrenmanlarımız herkese açıktır. Tek yapmanız gereken antrenman saatinde Koru'da buluşmaktır.

Detaylı bilgi almak ve sorularınız için: info@ktsk.com.tr

Antrenman gün ve saatleri;
Her Salı, saat 19:00
Her Perşembe, saat 19:00

Koşu antrenmanlarımız KTSK Bağlarbaşı Korusu'nda, koşu eğitmenimiz Emrah Bozgeyik eşliğinde düzenlenecektir.

T.C. İçişleri Bakanlığının 13441 sayılı genelgesi ile birlikte, vatandaşlarımızın toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımlarında ‘’Aşı Kartı’’ beyanı zorunlu hale gelmiştir.  
Bu genelge doğrultusunda, Koru’da yapılacak tüm etkinliklerde katılımcılardan ‘’Aşkı Kartı’’ istenecektir.
Aşı Kartı’nda en az 2 doz aşısı bulunmayan kişilerin güncel PCR testini (en fazla 48 saat önce yapılmış) göstermeleri zorunludur.
Aşı Kartı eksik olan kişiler, en fazla 48 saat öncesinden PCR testi göstermeyenlerin de Koru’ya girişlerin mümkün olmayacaktır.
 
Toplum sağlığına gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.


KoçAilem Üyesi, Etkinliğe katılım ve devamın, doğası gereği kaza, şahsi ve bedensel zarar ile mal kaybı gibi risk ve tehlikeleri barındırdığının bilincindedir.  KoçAilem Üyesi, Etkinliğe başlaması ile birlikte Etkinliğin gerektirdiği fiziksel yeterlilik ve kondisyona sahip olmalı,  tıbbi bakımdan hiçbir engeli olmamalı, fiziksel ve psikolojik olarak tamamen sağlıklı ve yeterli olduğundan emin olmalıdır.  Koç Topluluğu Spor Kulübü, KoçAilem Üyesi'nin Etkinliğe katılımı ile ilgili olarak maruz kalabileceği herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değildir. KoçAilem Üyesi, Etkinlik sırasında meydana gelebilecek bilinen ve bilinmeyen tüm riskleri kendi isteği ile üstlenmektedir.