Oturum Aç
19 Ocak 2022

ÇOCUKLAR İÇİN HUB21 İŞ BİRLİĞİYLE ONLINE KODLAMA DERSLERİ BAŞLIYOR!

Hub21 iş birliğiyle, sömestir tatilinde 7-15 yaş arası çocuklarımız kodlamaya ilk adımlarını atıyor.

Çalışma arkadaşlarımızın çocuklarına özel %40 indirim fırsatıyla birlikte, çocuklarımız en iyi üniversitelerden eğitmenlerle online derslere 24 Ocak Pazartesi günü başlıyor.

HUB21, 7-17 yaş arasındaki çocuklara ve gençlere kişiselleştirilmiş online teknoloji eğitimi sağlayan bir platformdur. Eğitmenleri Türkiye’nin ve dünyanın en üniversitelerinden seçilmiş öğrencilerdir. Öğrenme deneyimi her çocuğun ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, kişiye özgü tasarlanır. Eğitim programları üç ana konseptten oluşur: kodlama, oyun geliştirme ve yaratıcı teknolojiler.

Kış kampı ise gençler ve çocuklar için yoğunlaştırılmış bir teknoloji eğitimi yolculuğudur. Öğrenciler, yaşlarına, seviyelerine ve ilgi alanlarına göre kendileri için en doğru olan programı seçer ve eğlenirken öğrenecekleri bu yolculuğa ilk adımlarını atarlar.

Maksimum üç kişi olacak şekilde organize edilen öğrenme gruplarında her çocuk kendi projesini yaratırken yeni arkadaşlar edinme ve rol model niteliğindeki eğitmenleriyle kodlama becerilerini geliştirme imkanı yakalar.

Online Kış Kampı Detayları;

Tarih: 24 Ocak - 5 Şubat
Son Başvuru Tarihi: 23 Ocak Pazar saat 23:59
Zaman aralıkları: 09:30 - 11:00 // 11:15 - 12:45 // 13:00 - 14:30 // 14:45 - 16:15
Seviye: Başlangıç, Orta Seviye
Yaş Grupları: Çocuklar için Scratch Kampı (7-8 // 9-11), Gençler için Python Kampı (11-15)

Çocuklar için Scratch Kampı (7-11 Yaş);
Hub21 Çocuklar için Scratch Eğitim Kampı, küçük öğrencilerin kodlamaya alışması için en ideal yol. MIT Media Lab tarafından geliştirilen bir sürükle-bırak yaratıcı öğrenme ortamı olan Scratch'i kullanarak çocuklarınız eğlenceli animasyonlar, etkileşimli hikayeler, mini oyunlar, kaçış odaları ve çok daha fazlasını oluşturacak!

Gençler için Pyhton Kampı (11-15 Yaş);
Hub21 Gençler için Kış Eğitim Kampında öğrencilerimiz, Stanford Üniversitesi'nden Rich Pattis tarafından geliştirilen platformda, metodik bir şekilde kodlamayı, düzenlemeyi ve problem çözmeyi öğrenecekler!

Koç Topluluğu Spor Kulübü İş birliği ne sağlar?

Koç Topluluğu Spor Kulübü ve Hub21 iş birliğiyle, bu sömestir tatilinde çocuklar ve gençler kodlamaya ilk adımlarını atıyor! Üstelik Koçlulara özel 40% indirimle!

Koç Topluluğu çalışanlarının çocuklarına oluşacak %40 indirim sonrası fiyat - 899,5 TL

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.thehub21.com/tr/kis-kampi


*İlgili linkte yer alan sayfada kayıt ol diyebilir ve ön kayıt başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu form doldurulurken şirket mail adresinizi yazabilirsiniz. Ön kayıt başvuru formu sonrasında Hub21 ekibi tarafından sizinle iletişime geçilecek ve kişiye özel oluşturulacak indirim kodu tarafınıza iletilecektir.