Oturum Aç

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN FİTBİT İLE HAREKETE GEÇ

''SAĞLIKLI YAŞAM HAREKETİ'' NEDİR?

Koç Holding öncülüğünde; Koç Holding Emekli Vakfı, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları, Koç Topluluğu Spor Kulübü, KoçAilem, Bilkom ve Arçelik iş birliğiyle gerçekleşen ''Sağlıklı Yaşam Hareketi'' fiziksel, sosyal, duygusal ve zihinsel sağlık odaklı içerikleriyle Koç Topluluğu'nu harekete geçirmeyi hedefliyor.

Proje özelinde sağlıktan spora, Koçlulara özel fiyatlarla Fitbit akıllı saat ve bileklikleri gibi çeşitli alanlarda fayda sağlanıyor.

Projeye kayıt olmak için takip etmen gereken adımlar;

 1. ''Sağlıklı Yaşam Hareketi'' sekmesi altındaki ''Şimdi Kayıt Ol'' butonuna tıkla. Henüz üye olmadıysan üye olmayı unutma
 2. Sayfanın altında yer alan ''İyi Yaşam Platformu Aydınlatma ve Açık Rıza''metnini onayla.
 3. Karşına çıkan ekranda ''Tıklayınız'' yönlendirmesine tıkla ve otomatik kodlanan şifreyi karşına çıkan ekrana kopyala.
 4. Fitbit üyeliğin varsa üyelik bilgilerinle giriş yap. Henüz üye olmadıysan Fitbit üyeliğini açılan sayfa üzerinde tamamla ve üyelik bilgilerinle giriş yap. KTSK ve Fitbit üyelikleri ve giriş bilgileri aynı değildir, ayrı ayrı gerçekleştirilmelidir.
 5. Fitbit üye girişini yaparak, şirket bilgilerine ilişkin formunu son olarak doldurup tüm adımları tamamladığında, Koç Group Dashboard’u için kaydın tamamlanmış olacak.
Kayıt işlemlerini anlatan videomuzu ''Şimdi Kayıt Ol'' butonuna tıklayıp, www.ktsk.com.tr üyelik bilgilerinizi girerek izleyebilirsiniz. 
Unutma, kayıt sırasında şirket mail adresini kullanmalısın.

FİTBİT ÜRÜNLERİNİ NASIL ALABİLİRİM?

Koç Holding Emekli Vakfı, Yapı Kredi ve Bilkom iş birliğiyle, Fitbit akıllı saatlerini ve bilekliklerini %50'ye varan indirimlerle almak için aşağıdaki adımları takip et:

 1. Koç Topluluğu Spor Kulübü üzerinden Fitbit üyeliğini başlat. (Fitbit üyeliğini nasıl başlatacağını öğrenmek için ''Sağlıklı Yaşam Hareketi'' Nedir alanını inceleyebilir veya bir sonraki sayfadaki videomuzu izleyebilirsin.)
 2. Emekli Vakfı'ndan 24 saat içerisinde sana özel iletilecek olan SMS ve mailde yer alan kodu https://www.arcelik.com.tr linki üzerinden satın alma işlemi sırasında karşına çıkan indirim kodu alanına yazarak indirimden faydalanabilirsin.
Ürün tedariği veya ürünle ilgili herhangi bir sorun olursa Arçelik Canlı Destek veya 444 08 88 üzerinden destek alabilirsin.

*Yapı Kredi'li çalışma arkadaşlarımız Fitbit ürünlerini indirimli satın almak için Biz Club tarafından yapılacak iletişimi takip edebilirler. Detaylı bilgilendirme Yapı Kredi'li çalışma arkadaşlarımız için Biz Club üzerinden yapılacaktır.

Fitbit'e ve www.ktsk.com.tr adresine kayıtla ilgili tüm sorularınızı saglikliyasamhareketi@ktsk.com.tr mail adresinize iletebilirsiniz.

Ürün ve ürüne bağlı sorunlar (adım ölçme vs) için : 0216 909 25 56 (Bilkom)

''SAĞLIKLI YAŞAM HAREKETİ''NİN FİTBİT’E ÖZEL FAYDALARI NELERDİR?

 

İndirimli Fitbit Ürünleri:

Koç Holding Emekli Vakfı, Yapı Kredi ve Bilkom iş birliğiyle, Fitbit akıllı saatlerine ve bilekliklerine %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsin.


Önleyici Sağlık Programı:

Koç Sağlık Yanımda doktorlarıyla Fitbit mobil uygulaması üzerinden aktivitelerini ve sağlık hedeflerini birlikte değerlendirebileceğin, yıllık 4 adet önleyici sağlık programına katılabilirsin.
  
Yarışma ve Ödüller:

Koçlulara özel Fitbit platformu üzerindeki spor grubuna katılarak, kendi şirketindeki veya Koç Topluluğu’ndaki tüm çalışma arkadaşlarını kapsayacak çeşitli yarışmalara katılabilir; belirlenecek ödülleri kazanma şansına sahip olabilirsin

Sağlık risk değerlendirme anketimiz ile sağlıkrisk profilini çıkararak sana özel kişiselleştirilmiş öneriler alabilirsin. Sağlık Risk Değerlendirme anketi tamamlandıktan sonra sonuçları Koç Sağlık Yanımda doktorları ile online görüşmeyle değerlendirebilirsiniz.

Koç Sağlık Yanımda doktorları yıl boyunca yanında. Sağlığınla ilgili danışmak istediğiniz her konuda doktorlarla online ogörüşme organize edebilirsin.. İlk randevu almak için detaylı bilgi icindekocvar.com'da

 • www.ktsk.com.tr , Fitbit ve Fitbit-Koç Group kaydı tamamlanan çalışma arkadaşlarımıza 24 saat içerisinde Koç Emekli Vakfı tarafından sms ve mail ile kod iletilecektir. İletilen kod ile aşağıdaki link üzerinden ürünleri %50 indirimli satın alabilirsiniz.

  https://www.arcelik.com.tr/fıtbıt

  *Yapı Kredi'li çalışma arkadaşlarımız ürün satın alımı için Biz Club üzerinden gelecek duyuruları takip etmelidir.

 • Sağlanan indirimlerle avantajlı fiyatlarla Fitbit ürünlerini satın alabilirsiniz. KTSK ve şirketlerin kendi çalışanlarına yapacakları challengelara dahil olarak daha sağlıklı ve aktif yaşam tarzına katkı sağlar. 

 • Koç Emekli Vakfı ve Bilkom toplamda %50 katkı payı sağlar.

  Yapı Kredi'li çalışma arkadaşlarımız için de katkı payı %50'dir
   

 • İlk takip cihaz üreticilerinden olan Fitbit uzun yıllar boyunca edindiği birikim ile dünyanın en büyük sağlık verilerine sahip markalarından biridir. Tüm bu veriler ışığında ve çeşitli grup çalışmalarında bulunmaları sayesinde önemli deneyimler edinmiştir. Büyük gruplar ile yapılan etkinliklerde önemli olan harekete geçirme, topluluk yarışmaları ve verileri en doğru şekilde işlemesi gibi önemli fonksiyonları Fitbit'i projelerde öne çıkarmaktadır.

 • Kullanmakta olduğunuz ID ile kayıtlı olduğunuz email adresinizi şirket maili olarak değiştirerek projeye katılabilirsiniz.

 • Evet katılabilirsiniz. Fitbit mobil uygulamasını telefonunuza indirerek katılım sağlayabilirsiniz.

 • Yalnızca Koç Topluluğu'nda bulunan çalışma arkadaşlarımız ve Yapı Kredili BizClub üyeleri için geçerli olacaktır.

 • Tanımlanan indirimler yalnızca bir cihaz alımında geçerlidir.
   

 • Saat arayüzü ve uygulamada Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.
   

 • KTSK tarafından yapılacak duyuruları takip ederek etkinliklere katılabilirsiniz. Öncesinde Fitbit uygulamasını indirmeniz ve Koç Group dashboarduna kayıt olmanız gerekmektedir.

  Her şirketimiz kendi içlerinde de çeşitli etkinlikler düzenleyebilir. Bu nedenle şirket içi duyuruları da kaçırmayın.

 • Fitbit uygulaması aşağıdaki özellikteki telefonlarda çalışır;

  • iOS 13 yada daha yüksekleri
  • Android OS 8.0 yada daha yüksekleri
  Fitbit uygulaması aşağıdaki telefonlarda çalışırken bazı dönemlerde sorunlarla karşılaşabilir.
  • Huawei P8 Lite
  • Huawei P9 Lite 
  • Xiaomi Mi 6 
  • Huawei P20 Lite

 • Fitbit ürünü satın almadan da projemize katılabilirsiniz. Fitbit uygulamasını indirerek ve yukardaki adımları takip ederek projemize dahil olabilirsiniz.

  • Fitbit üyeliği hakkında ek bilgi ya da sorularınız için saglikliyasamhareketi@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.
  • Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün sağladığı online danışmanlıkla ilgili soruların için info@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.
  • Medihis uygulaması üzerinden sunulan sağlıkla ilgili faydalar hakkında soruların için medihis.kocgrubu@medihis.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.
  • Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları tarafından sunulan Fitbit ile önleyici sağlık programı hakkındaki soruların için fitbit@kocsaglikyanimda.com adresine e-posta gönderebilirsin. 


  Fitbit ürün ve ürüne bağlı sorunlar (adım ölçme vs) için : 0216 909 25 56 (Bilkom)
  Fitbit platforma katılma veya www.ktsk.com.tr ile ilgili sorular için : saglikliyasamhareketi@ktsk.com.tr
  Ürünün tedariğindeki konular için: 0850 210 0 888 veya Arçelik Canlı Destek

  Yapı Kredi'li çalışma arkadaşlarımızın tüm soruları için: BİZ CLUB
   

 • Dashboarda KTSK websitesi üzerinden kurumsal mail adresinizle kayıt olduktan sonra verilen yönergeleri izleyerek kayıt olabilirsiniz. Öncelikle sayfada yer alan,  ''Şimdi Kayıt Ol'' butonuna basmanız, kayıt işleminizi onaylarınızı vererek tamamlamanız gerekmektedir.
   
  KTSK kayıt ve üye girişiyle beraber işlemleri eksiksiz tamamladıktan sonra ''Gönder'' butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

  • Gönder butonuna bastıktan sonra açılan pop up üzerinden ilgili alana tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Pop up kısmında yazan kod otomatik kopyalanmıştır.
  • Sonrasında ilk önce Fitbit üyelik sayfasına gideceksiniz. Pop up kısmında çıkan kodun girileceği alan gelecek ve buraya kodu yapıştırabilirsiniz. Kodunuzun kopyalanmaması durumunda, mail adresinize de iletilmiş olacağından kodun girişini sağlayabilirsiniz.
  • Kodun girişini yapmanız sonrası, Fitbit üyeliğiniz varsa açılan sayfadan giriş yapabilir yoksa sıfırdan üyelik açarak devam edebilirsiniz. Unutmayın, www.ktsk.com.tr üzerinden yaptığınız üye girişi veya yeni üyelik Fitbit üyeliği değildir. Fitbit üyeliğini/üye girişini ayrıca gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Fitbit üyelik ve üye girişinin tamamlanması sonrası, devam eden sayfalarda istenilen bilgileri eksiksiz girmeniz durumunda kaydınız tamamlanacaktır.
  Kayıt adımlarına dair yönlendirme videomuzu izlemek için tıklayabilirsiniz;
  Fitbit Kayıt Adımları