Oturum Aç

GRUP DERSİ Basketbol

Basketbol antrenmanlarımızı ,  KTSK  Bağlarbaşı Korusu' nun içersinde bulunan Ford Otosan Arena kapalı spor salonumuzda her salı günü saat 19:00 - 20:30 arasında yapıyoruz.

Derslerimiz 05.10.2021 salı günü başlıyor.

T.C. İçişleri Bakanlığının 13441 sayılı genelgesi ile birlikte, vatandaşlarımızın toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımlarında ‘’Aşı Kartı’’ beyanı zorunlu hale gelmiştir.  
Bu genelge doğrultusunda, Koru’da yapılacak tüm etkinliklerde katılımcılardan ‘’Aşı Kartı’’ istenecektir.
Aşı Kartı’nda en az 2 doz aşısı bulunmayan kişilerin güncel PCR testini (en fazla 48 saat önce yapılmış) göstermeleri zorunludur.
Aşı Kartı eksik olan kişiler, en fazla 48 saat öncesinden PCR testi göstermeyenlerin de Koru’ya girişlerin mümkün olmayacaktır.
 
Toplum sağlığına gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

KoçAilem Üyesi, Etkinliğe katılım ve devamın, doğası gereği kaza, şahsi ve bedensel zarar ile mal kaybı gibi risk ve tehlikeleri barındırdığının bilincindedir.  KoçAilem Üyesi, Etkinliğe başlaması ile birlikte Etkinliğin gerektirdiği fiziksel yeterlilik ve kondisyona sahip olmalı,  tıbbi bakımdan hiçbir engeli olmamalı, fiziksel ve psikolojik olarak tamamen sağlıklı ve yeterli olduğundan emin olmalıdır.  Koç Topluluğu Spor Kulübü, KoçAilem Üyesi'nin Etkinliğe katılımı ile ilgili olarak maruz kalabileceği herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değildir. KoçAilem Üyesi, Etkinlik sırasında meydana gelebilecek bilinen ve bilinmeyen tüm riskleri kendi isteği ile üstlenmektedir.
 

 • Topluluk dışı üyeler
  325
 • Topluluk üyeleri
  250
1
Aylık
Bağlarbaşı Korusu
SAAT SEÇİMİ
Eğitmen
Ömer Özcan
 • Topluluk dışı üyeler
  325
 • Topluluk üyeleri
  250
1
Aylık

Basketbol Antrenmanlarının Faydaları

Hem açık hem de kapalı sahalarımızda tecrübeli antrenörümüz ile basketbol oynamak ister misiniz? İster ilk defa basketbol oynayacak olun, ister eski basketbolcu olun. Herkesi korumuzda yeşilliklerin arasında basketbol oynamaya bekliyoruz.
İş hayatının stresini atmak için mükemmel bir yol. Hem oynarken öğren, hem de öğrenirken keyif al.

 • Kalan Sınıf Mevcudu: Kişi
 • Planlanan Ders Tarihleri: 05 Ekim 2021 - 31 Ağustos 2022