Oturum Aç

Bağlarbaşı Korusu Sosyal Tesisleri

Çocuk Parkı

Koru içerisinde küçük çocuklarımızın eğlenmesi içi oyun parkımız bulunmaktadır, çocuklarımız temiz havada oyun parkurunda keyifli dakikalar geçirebilir.

Piknik Alanı

Yeşilliklerle kaplı Bağlarbaşı Korusu içinde sizlerin daha huzurlu ve keyifli vakit geçirmesi için piknik alanı bulunmaktadır. Hafta sonu veya hafta içi 24:00 de kadar istediğiniz saatlerde piknik alanını kullanabilir, isterseniz güzel havalada çocuğunuzun doğum günü için organizasyon yapabilirsiniz. Doğun günü veya şirket organizasyonları için etkinlik alanlarımızda bulunan piknik alanı kısmından talep oluşturabilirsiniz.

Bosco Di Serena

Bağlarbaşı Korusu’nda spor alanlarının yanı sıra sporcu misafirlere, tüm Koç Topluluğu çalışanlarına ve ziyaretçilere yemek ve dinlenme imkanı sağlayan kafeterya da bulunmaktadır. Kafeteryamızda sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri yiyebilir, sıcak veya soğuk içecekler içebilirsiniz. Misafirlerimiz ve sporcularımız havanın güzel olduğu günlerde de kafeterya bahçesinde ağaçların gölgesi altında yemeklerini yiyebilirler.