Oturum Aç

Bağlarbaşı Korusu Spor Tesisleri

Koşu ve Yürüyüş Parkurları

Koru içerisinde 1.500 metre uzunluğunda koşu ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Bahar ve yaz aylarında ana iki yolun dışında alternatif yürüyüş parkurları da kullanılabilir. Şehrin içinde ama şehirden uzak bir ortamda sporun tadını çıkarabilir ve tesisimizde hoş vakit geçirebilirsiniz.

Ford Otosan Arena

Koru içerisinde yer alan Çok Amaçlı Spor Salonumuz hem basketbol hem de voleybol oynamaya uygundur.  

Tüpraş Büyük Halısaha

72x34 metre ebatlarındaki sahamız 16 kişiliktir. Saha zemini yenilenmiş olup 60 mm’lik suni çim, siz futbol severlerin hizmetine sunulmuştur.   Halı sahamızda 2 küçük ve 2 büyük olmak üzere toplam 4 adet soyunma odası mevcuttur. Koruya gelen misafirlerimiz içinde sahamızda 100 kişilik portatif tribün bulunmaktadır. Gelen misafirlerimiz araçlarını rahatlıkla koru içerisinde bulunan otoparkımıza park edebilirler. Sahamızı 09:00 – 24:00 saatleri arasındaki zamanlarda kiralayabilirsiniz.   

Otokar Tenis Kortu

Koç Topluluğu Spor Kulübü Bağlarbaşı Korusu’nda 2 adet ısıtmalı, normal müsabaka standartlarında tenis kortu bulunmaktadır. Kortlardan faydalanmak ve rezervasyon yapmak için etkinlik alanlarında yer alan 2 adet kortumuzu seçebilirsiniz.

Yapı Kredi Küçük Halısaha

32x18 metre ebatlarındaki sahamız 8 kişiliktir. Saha zemini yenilenmiş olup 65 mm’lik suni çimde oynayabilirsiniz. Halı sahamız için 1 adet soyunma odası mevcuttur. Gelen misafirlerimiz araçlarını rahatlıkla koru içerisinde bulunan otoparkımıza park edebilirler. Sahamızı 09:00 – 24:00 saatleri arasındaki zamanlarda kiralayabilirsiniz.     

Seramik Atölyesi

Seramik ve Ebru Sanatı derslerimiz Koru içerisinde yer alan atölyede yapılmaktadır. 

Stüdyo

Kick Boks, Bale, Pilates, Yoga, Aikido ve Temel Eğitim Jimnastik derslerimizin yapıldığı stüdyomuzda hafta sonu ve hafta içi faaliyetler yapılmaktadır. 120 m2 alan içerisindeki stüdyomuzda soyunma odaları ve duşlar mevcuttur. Zemin kısmı tamamen parke olan ve etkinliğe göre zemini değişen stüdyonun bir tarafı tamamen ayna ile kaplı olup önünde ikili barlar mevcuttur.

Outdoor Fitness

Korumuz içerisinde büyük halı sahamızın arka tarafında yer alan outdoor fitness alanımız ile hem sağlıklı hem de dinç bir bedene sahip olabilirsiniz. Bu alanımızı kullanmak için info@ktsk.com.tr mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Damla Buse Celep Plaj Voleybolu Sahası

Koru içerisinde yer alan Damla Buse Celep Plaj Voleybolu sahamız nimazi ölçülere sahiptir. Rezervasyonsuz olarak kullanabilecek alanımız, tüm çalışma arkadaşlarımıza açıktır.

Açık Hava Fitness Alanı

Türkiye'nin ilk profesyonel açık hava fitness alanı Koru'da açıldı!
Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak kullanabileceğiniz alanımıza tüm çalışma arkadaşlarımızı bekleriz.

Beko Açık Basketbol Sahası

Açık havada basketbolun tadını yaşamak isteyen tüm çalışma arkadaşlarımız ve çocuklarımız Koru içerisindeki Beko Açık Basketbol Sahamıza davetlidir. Sahamızın kullanımı ücretsizdir olup rezervasyon gerekmemektedir.