Oturum Aç
22 Nisan 2022

ÇOCUKLAR İÇİN YAZ KAMPI KAYITLARI YAKINDA BAŞLIYOR!

Koç Topluluğu Spor Kulübü olarak 2012 yılından itibaren düzenlediğimiz Yaz Kampımız 2022 yılında da devam ediyor!

KTSK Yaz Kampımız 7-12 yaş arası katılımcılara yönelik bir  programdır. Programın amacı katılımcıların, spordan doğaya, sanattan bilime birçok branş ve atölyelerin yer aldığı programdan mümkün olduğunca yararlanmalarını sağlamanın yanı sıra saygı,dürüstlük,empati, sportmenlik gibi değerleri paylaşmaktır.

KTSK Yaz Kampı programımızda günlük planlanan spor aktivitelerinde basketbol futbol,tenis, jmnastik, floorball, masa tenisi,badminton, beach voleybol gibi spor branşları dönüşümlü olarak yer alıyor. Bu yıl ki yaz kampı programımızda spor branşlarının yanı sıra perküsyon, işaret dili, satranç, sanat atölyesi, fantastik tarım gibi hobiler yer alacaktır. Ayrıca günlük / haftalık / dönemlik olarak programda yer alacak survİvor day, oryantiring, water games, happy hour, morning yoga gibi çeşitli etkinlerimiz ile programımızı renklendiriyor olacağız.

Yaz Kampımız KTSK Bağlarbaşı Korusu’nda 2 haftalık dönemlerde hafta içi 09:00-16:30 saatleri arasında düzenlenecektir.

2022 Yaz Kampı Dönemleri

1.Dönem 27 Haziran / 8 Temmuz
2.Dönem 18 Temmuz / 29 Temmuz
3.Dönem 1 Ağustos / 12 Ağustos
4.Dönem 15 Ağustos / 26 Ağustos

Ücretlendirme;

Koç Topluluğu içi dönem ücreti 4000 TL 
Koç Topluluğu dışı dönem ücreti 6000 TL'dir.
Kayıtlar ve ödemeler dönemlik olarak alınmaktadır.

Grup içi fiyat uygulaması kimleri kapsar?
-Grup içi fiyat uygulaması, kayıt yaptırılacak çocuğumuzun anne veya babası Koç Topluluğu'nda çalışan çocuklarımızı kapsar. 

Grup dışı fiyat uygulaması kimleri kapsar?
-Grup dışı fiyat uygulaması, kayıt yaptılıcak çocuğumuzun anne veya babasının Koç Topluluğu'nda çalışmaması durumunda uygulanır.

Grup dışı katılımlarda referans sorgulaması yapılmaktadır. Kayıt yaptıracak kişiler bir sonraki kayıt sayfasında Koç Topluluğu çalışanı referansı göstermek durumundadır. İletilen referans bilgileri sonrası, referansla iletişime geçilecek ve kayıt durumu akabinde onaylanacatır. Referans bilgiler paylaşımı sırasında, referansınızın Topluluk şirketi bilgisi ve şirket e-mail adresi girilmelidir.

Referans kontrolü sonrasında tarafınıza olumlu veya olumsuz sonuçla ilgili bilgilendirme maili düşecektir. Bu mailleri takiben katılım durumunuzu planlayabilirsiniz.

Yaz Kampımız için servis hizmeti olacaktır.  Güzergah bilgisi için iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yaz Kampımız için kayıtlar çok yakında başlayacaktır. Kayıtlar web sitemizden alınacaktır. Bizi takipte kalın!