Oturum Aç
10 Kasım 2020

GÜNDE EN AZ 7.000 ADIM ATIYORUZ!

KTSK ve Chippin iş birliği ile günde en az 7.000 adım atıyoruz.

11 - 22 Kasım tarihleri arasında günde en az 7.000 adım atarak Chippin kazanabilirsiniz.

Ödüller;
  • 1 kişiye 1.000 TL Chippin,
  • 1 kişiye 750 TL Chippin,
  • 1 kişiye 500 TL Chippin,
  • 5 kişiye 250 TL Chippin,
  • 15 kişiye 100 TL Chippin,
  • Katılan herkese 1 ay boyunca 100 TL ve üzeri ödemeye 20 TL Chippin hediye
Tek yapmanız gereken, KTSK ve Chippin Instagram hesaplarını takip ederek, her gün en az 7.000 adım atıp Instagram hikayenizden paylaşmak.

Paylaşımlarınız sırasında, #HerYerdeFitKal ve #Chippin hashtaglerini kullanmayı, KTSK ve Chippinapp Instagram hesaplarıyla meydan okuduğunuz arkadaşınızı etiketlemeyi unutmayın.

Yarışmamız herkese açıktır. Ödüller 22 Kasım sonrasında çekilişle belirlenecek ve kazananlar KTSK Instagram hesabından açıklanacaktır.

https://www.instagram.com/koctoplulugusporkulubu

https://www.instagram.com/chippinapp

Dikkat edilmesi gereken konular;
  • Paylaşımlarınızı telefonunuzda bulunan herhangi bir koşu veya sağlık uygulamasından yapabilirsiniz. Ekran görüntüsünü hikayenizde paylaşmanız ve yukarıda belirtilen etiketlemeleri yapmanız yeterli olacaktır.
  • Hikayelerinizi görebilmemiz için hesabınızın açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde paylaşımlarınızı göremeyeceğiz.
  • Her bir paylaşım için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ne kadar çok farklı günde paylaşım yaparsanız o kadar sayıda isminiz çekilişe dahil olacaktır.
  • Çekiliş sonucu ödül kazanmanız durumunda veya challengemıza katılmanız durumunda ödüllerden faydalanmak için Chippin uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
Chippin nedir?

Hayatının her noktasına dokunan pek çok markada kampanya ve avantaj sunan, ödedikçe kazandıran Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli sadakat uygulaması Chippin, kuaförden kuru temizlemeye, marketten beyaz eşyaya, restorandan çiçekçiye kadar yaygın ve lokal 30 farklı sektörde ve 20.000’e yakın noktada kullanıcılar günlük ihtiyaçlarını karşılar.
Uygulamaya kredi kartı ekleyen kullanıcılar, cüzdan, para ve kredi kartı kullanmadan cep telefonlarıyla kolayca ödemelerini mobil olarak temas etmeden yapabilirler.
 
Chippin nerelerde kullanılır?

Arçelik, Beko, Carrefoursa, Koçtaş, Gülaylar Altın, Yataş, Setur, Altınyatak, E-Hamal, tüm MetropolCard geçen market, restoranlar ve binlerce nokta daha. Yakınındaki Chippin noktalarını ve Chippin kampanyalarını görmek için uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsin
IOS için: https://apple.co/38ub43a
Android için: https://bit.ly/36jJ9jX