Oturum Aç
26 Ağustos 2021

Biyolojik Göletimize ve Yenilenen Restoranımıza Hep Birlikte İsim Veriyoruz!


Yepyeni biyolojik göleti ve mimarisinden menüsüne yeniden tasarlanan restoranıyla Koru artık daha da keyifli.

Bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de birlikte güzel anılar biriktireceğimiz Koru’nun bu iki yeniliğinin isimlerine, Koçlular olarak hep birlikte karar vermek istedik. 

Sen de anketimize katılarak en çok beğendiğin ismi seç veya yeni bir öneride bulun, çift kişilik akşam yemeği kazanan 10 Koçludan biri ol.

Çekilişimiz aşağıdaki anketimizi dolduranlar arasından yapılacaktır. Anket sırasında İsim-Soyisim kısmını doldurmanız önemlidir.

Biyolojik Göletimiz;

Klor veya başka herhangi bir kimyasal maddeye gerek kalmadan suyun ortamdaki bakteriler aracılığıyla temizlendiği ekolojik oluşumlardır.  Suyun temizliği, yosun konsantrasyonunun mikroorganizmalar yolu ile azaltılması ve sudaki fosforun dengelenmesi prensibi ile sağlanır.  Doğanın prensiplerine göre işleyen bir gölet olan biyolojik havuzda su, hiçbir kimyasal madde kullanılmadan arıtılır.  Biyolojik gölet sistemleri, bitkili ve bitkinin yer almadığı doğal malzemeler kullanılarak iki alternatifli oluşturulabilir.

Su bitkilerinin kullanıldığı çözümlerde bitkiler, sudan nitrat, fosfat ve gelişmeleri için gerekli diğer elementleri alarak minerale çevirirler.  Suda bulunan yararlı mikroorganizmalar tarafından, bitkilerin özümseyebileceği forma dönüştürülen minerallerin bitkiler tarafından emilmeleri döngüsü sürekli tekrarlanır ve bu sayede su temiz, berrak kalır.

Koru içerisinde yer alan göletimizin derinliği 150 cm olup, Koşu/yürüyüş parkurunun 300 metre tabelasında yer almaktadır.

Yenilenen restoranımız;

Yenilenen mimarisi ve menüsüyle Koru'da geçirilen vaktinizi daha keyifli ve eğlenceli hale getirecek Restoranımız, en lüks standartlardaki restoranlar kalitesinde tüm çalışma arkadaşlarımıza hizmet verecektir. Gri tonların ağırlıklı olarak yer alacağımız restoranımız için isim önerilerilerinizi bekliyoruz.

Yenilenen restoranımız, Koru girişindeki güvenlik birimimizi geçince sol tarafta yer alacaktır.

Hem Biyolojik Gölet hem de yenilenen restoranımız için anketimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.;

İsim Önerileri Anketimiz

*Anketimiz 30 Ağustos günü saat 18:00'a kadar aktif kalacaktır
*Çekiliş sonucu kazanan kişilerin, yol ve konaklama masrafı oluşması durumunda, sorumlu kendileridir.