Oturum Aç
26 Mayıs 2024

35. KOÇ TOPLULUĞU SPOR ŞENLİĞİ KAPANIŞ TÖRENİ

35. KOÇ TOPLULUĞU SPOR ŞENLİĞİ KAPANIŞ TÖRENİ'NDE BULUŞUYORUZ!

10 Şubat günü başladığımız 35. Koç Topluluğu Spor Şenliği'nin Kapanış Töreni'ni 26 Mayıs Pazar günü Koru'da düzenliyoruz.

Bu sene rekor katılımın olduğu 35. Koç Topluluğu Spor Şenliği'ne 18 branşta 37 şirketimizden 1.309'u kadın olmak üzere 6.804 çalışma arkadaşımız 750 takım ile katılım sağladı. 

Uluslararası bir şenlik haline dönüşen organizasyonumuzda bu yıl 3 kıta ve 12 farklı ülkeden Koru'da düzenleyeceğimiz finaller için 131 sporcu çalışma arkadaşımız Türkiye'ye geliyor. 23-25 Mayıs tarihleri arasında oynanacak uluslararası branşların sonunda Kapanış Törenimizde de yurt dışından gelen çalışma arkadaşlarımız aramızda olacak. 

23-25 Mayıs tarihlerinde 6K Kros, 3x3 Basketbol, Badminton, Kadın Mini Futbol, Masa Tenisi, Mini Futbol, Plaj Voleybol ve Tenis branşlarında 9 kategoride düzenlenecek müsabakaları yerinde takip etmek isteyen çalışma arkadaşlarımızı Koru'ya bekliyoruz. 

Katılımcı Ülkeler:
Azerbaycan
Birleşik Krallık
Fas
Güney Afrika 
Hollanda
İtalya
Macaristan
Pakistan 
Romanya
Rusya
Sırbistan
Yunanistan

Hep birlikte başladığımız bu yolculuğu yine hep birlikte bitirmek için tüm çalışma arkadaşlarımızı ve ailelerini Koru'ya bekliyoruz.

26 Mayıs Pazar günü programı;

09:00 - Koru'ya gelişlerin başlangıcı
10:30 - Seremoni ve ödül töreni başlangıcı
13:00 - Ödül töreni bitişi
13:00 - Çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli etkinlikler
13:00 - İkramların başlangıcı
18:00 - Kapanış

Kapanış Töreni için Koru'ya gelecek herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir. Spor Şenliği müsabakalarında yer alan sporcularımızın da kayıt yaptırması zorunludur.

Tüm katılımcılar 26 Mayıs Pazar günü Koru'da kayıt alanına uğramalıdır. Web sitemiz üzerinden yaptırdığınız kayıtları kontrol edilecek ve kayıtlarınıza istinaden ikramlarımızda kullanabileceğimiz Yemek Fişleri tarafınıza verilecektir. Kayıt masasında misafirlerinizin de sizinle birlikte olması gerekmektedir.

26 Mayıs günü Koru içerisindeki otoparklarımız kapalı olacaktır. Kendi araçlarıyla gelecek misafirlerimiz sizler için kiraladığımız çevre otoparklara araçlarını bırakabilir ve servislerle Koru'ya gelebilirler. Otopark bilgisi ilerleyen günlerde paylaşılacaktır. Koru içerisine araçlar alınmayacaktır.

Sponsor şirketlerimizle birlikte, sporcularımızın seremonisi, ödül töreni, bando gösterileri, yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğlenceli etkinlikler ve sürpriz ikramlarla birlikte unutulmaz bir gün için herkesi Koru'ya bekliyoruz.