Oturum Aç
05 Ocak 2023

RUNTALYA İÇİN ANTRENMANLARA BAŞLIYORUZ!

İster daha önce hiç koşmamış ol ister amatör olarak koşu sporuyla ilgilen, KTSK koşu antrenmanlarıyla istediğin hedefe kolayca ulaşabilirsin.

Üstelik Mart ayına kadar düzenleyeceğimiz koşu antrenmanlarımızın en az 12'sine katılan çalışma arkadaşlarımızdan çekilişle 3 kişinin Runtalya için konaklama ve ulaşım masrafları KTSK tarafından karşılanacaktır.

Çekiliş sonucu belirlenen 3 kişinin Runtalya kayıt ücreti kendisine ait olacaktır. Çekilişimiz 2 Mart Perşembe günkü antrenman sonrasında yapılacaktır.

Koşu antrenmanlarımız her hafta Salı ve Perşembe günü 18:30 - 20:30 arasında KTSK Bağlarbaşı Korusu'nda gerçekleşecektir. İlk antrenmanımız 10 Ocak Salı günüdür.

Antrenmanlarımız koşu eğitmenimiz Emrah Bozgeyik eşliğinde düzenlenecektir. Antrenman içeriği, kişisel programlar ve antrenman katılım takibi kendisi tarafından yapılacaktır.

Antrenmanlarımız ücretsiz olup kayıt gerekmemektedir. Tek yapmanız gereken antrenman saatinide Koru'da hazır olmaktır. Antrenmanlarımız Koru'ya uzaktan gelenler için 2 saat olarak uzatılmıştır. Katılımcılar kendilerine uygun en erken saatte gelerek antrenmana katılabilirler.

Runtalya maratonu 5 Mart Pazar günü Antalya'da gerçekleşecektir. İsteyen çalışma arkadaşlarımız KTSK'dan bağımsız olarak kayıt, ulaşım ve konaklamayı ayarlayabilirler. 

Tüm çalışma arkadaşlarımızı koşu antrenmanlarımıza bekliyoruz.

Antrenmanlarımızla ilgili sorularınız için koşu eğitmenimiz Emrah Bozgeyik (emrahbozgeyik@ktsk.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.