Oturum Aç
08 Eylül 2020

SENİN MARATONUN DEVAM EDİYOR!

KTSK ve Pürsu iş birliğiyle düzenlenen Senin Maratonun devam ediyor!

Türkiye'nin neresinde olursan ol, 8 - 30 Eylül tarihleri arasında en fazla 8 koşu gününde 42 km olan maraton mesafesini tamamlayarak Senin Maratonun'a katılabilirsin.

30 Eylül'e kadar 42 KM'lik mesafeyi tamamla, 2 adet Apple Watch Series 3 Akıllı Saat, 5 adet Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Saat ve 10 adet 100 TL'lik Boyner Hediye Çeki kazanma şansını yakala! Üstelik 42 KM'yi tamamladığında bu günü her zaman hatırlatacak, isminin yazılı olduğu anı madalyan da bizden sana hediye!

Tamamladığın koşularını Instagram hesabından paylaşman yeterli olacak. Paylaşımlar sırasında hesabınızın açık olması gerekmektedir. Aksi durumda paylaşımlarınız hesaplarımızda görünmeyecektir.

Paylaşımlarınız sırasında Pürsu (@pursuailesi) ve KTSK (@koctoplulugusporkulubu) Instagram hesaplarını ve meydan okuduğunuz arkadaşınızı etiketlemeyi, #seninmaratonun hashtagini kullanmayı unutma.

Senin Maratonun detayları;
  • En fazla 8 farklı koşu gününde 42 KM mesafe tamamlanacaktır.
  • İsteyen kişiler daha az koşu gününde de 42 KM'lik mesafeyi tamamlayabilir.
  • Koşularınız sırasında hızınız(pace) baz alınacaktır. Hızınızda alt limit 2'5'' pace ve üst limit 8'3'' pace olacaktır. Örneğin 10 KM koşu yapan birisi için süre aralığı 25 dakika ve 83 dakika arasında olacaktır. Bu dakikalar aralığında olmayan paylaşımlar kayıt altına alınmayacaktır.
  • 30 Eylül sonrasında KM'ler toplanacak ve çekiliş yapılacaktır.
  • 42 KM tamamlayan herkese isme özel hatıra madalyası iletilecektir.
  • Paylaşımlarınızı istediğiniz koşu uygulamasını kullanarak veya telefonunuzda halihazırda bulunan sağlık uygulamaları üzerinden ekran görüntüsü alarak yapabilirsiniz.
  • Senin Maratonun herkese açıktır. Herkes maratonumuza katılabilir.

Şimdi bağcıklarınızı bağlayıp, harekete geçme zamanı.